Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak bileti en fazla 300 TL olacak

Uçaklarda tavan fiyatı 300 TL olarak açıklandı. Geçtiğimiz ay gündeme gelen ve bayram sonrası açıklanacağı ifade edilen iç hat uçuşlarında tavan fiyatı belli oldu.Hava yolu şirketleri ve SHGM arasında süren..

Kategori: Havacılık haberleri

Uçaklarda tavan fiyatı 300 TL olarak açıklandı.

Geçtiğimiz ay gündeme gelen ve bayram sonrası açıklanacağı ifade edilen iç hat uçuşlarında tavan fiyatı belli oldu.Hava yolu şirketleri ve SHGM arasında süren görüşmeler sonrası tavan fiyatı 300 TL olurken bu fiyat bayram ve tatillerde de geçerli olacak.İki hafta içerisinde uçak biletlerinde uygulanacağı öğrenilen yeni tavan fiyatları sonrası akıllara gelen kampanyalı biletler ile ucuza uçabilmesi konusunda insiyatif hava yolu şirketlerine bırakıldı.

Devletin uçak biletlerine müdahale etmesini doğru bulmayan özel hava yolu şirket yöneticileri belirlenen tavan fiyatını makul karşıladığı ifade ediliyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri