Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçak araba pazarının üzerine düştü,uçak içerisinde bakın kim vardı.

İngiltere’nin güneyinde oto pazarının üzerine özel uçak düştü.Uçak enkazından çıkarılan cesetlerin kimlikleri kazaya olan ilgiyi ve şüpheyi arttırdı. İngiltere’de Blackbushe Havaalanı’na inişi sırasında havaalanı yakınında bulunan oto pazarının üzerine özel uçak..

Kategori: Havacılık haberleri

usame bin ladin

İngiltere’nin güneyinde oto pazarının üzerine özel uçak düştü.Uçak enkazından çıkarılan cesetlerin kimlikleri kazaya olan ilgiyi ve şüpheyi arttırdı.

İngiltere’de Blackbushe Havaalanı’na inişi sırasında havaalanı yakınında bulunan oto pazarının üzerine özel uçak düştü.Olayı öğrenen arama kurtarma ekipleri Embraer Phenom 300 tipi olduğu öğrenilen uçağından enkazından biri pilot olmak üzere dört kişinin cesedini çıkardı.Yapılan kimlik tespit araştırması sırasında hayatını kaybedenlerin Usame Bin Ladin’in üvey annesi ve kız kardeşinin olduğu ortaya çıktı.İngiltere’de bulunan Suudi Arabistan elçiliği’de uçakta hayata kaybedenlerin Usama Bin Ladin’in akrabaları olduğunu doğruladı.

Usama Bin Ladin’in ismini Dünya,2001 yılında ABD’de bulunan Dünya Ticaret Merkezi’ne yapılan saldırı ile duymuştu.Ladin,2011 yılında ABD tarafından düzenlenen bir operasyonla öldürülüp cesedi Umman Denizi’ne atılmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri