Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçağını Beklerken Doğum Yaptı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ilginç bir olay yaşandı.Havalimanı’nda uçağına binmek için hazırlık yapan kadın doğum bir kaç dakika sonra doğum yaptı. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Türk Hava Yolları’na ait Düsseldorf uçağını bekleyen..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ilginç bir olay yaşandı.Havalimanı’nda uçağına binmek için hazırlık yapan kadın doğum bir kaç dakika sonra doğum yaptı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Türk Hava Yolları’na ait Düsseldorf uçağını bekleyen Arnavut vatandaşı Bushi Dhurata (24) pasaport kontrolü sonrasında 212 nolu körük kapısında beklerken birden doğum sancısı tuttu.Hemen kapıda görevli özel güvenlik görevlileri ve emniyet mensuplarının olay yerine sağlık görevlilerini çağırdı.Hemen hastaneye kaldırılan genç kadın ambulans içinde doğum yaptı.Erkek çocuk dünyaya getiren annenin 8,5 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Olayın şaşkınlığını yaşayan genç kadın ve ailesi mutluğu gözlerden kaçmadı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri