Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçağın Ön İniş Takımları Açılmadı

Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde bulunan Newark Liberty Airport’a inmek isteyen uçağın ön iniş takımları açılmadı. İlginç olay dün gece ABD’de meydana geldi.New Jersey’de bulunan Newark Liberty Havalimanı’na inmek..

Kategori: Havacılık haberleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde bulunan Newark Liberty Airport’a inmek isteyen uçağın ön iniş takımları açılmadı.

İlginç olay dün gece ABD’de meydana geldi.New Jersey’de bulunan Newark Liberty Havalimanı’na inmek üzere alçalmaya başlayan içerisinde  67 yolcu,4 mürettebat bulunan United Express Airlines’a ait yolcu uçağının hidrolik sisteminde meydana gelen arıza nedeniyle  iniş takımları açılmadı.Kule ile irtibata geçen kaptan pilot durumu haber verdi.Hemen havaalanı çevresi ve pistte güvenlik önlemleri alındı.Güvenlik tedbirleri gereği havalimanında tüm uçuşlar ve kalkışlar iptal edildi.Uçağın pistte yaklaşması ile birlikte nefesler tutuldu.Dev uçağın korkulanın aksine tecrübeli pilotun başarısı ile kimsenin burnu kanamadan indi.

Olay sonrasında yolcuların basına yatığı açıklamalarda uçağın bu şekilde başarılı bir şekilde inmesini beklemedikleri ve telefondan sevdikleri kişilerle konuşarak kötü bir son yaşayabileceklerini hissettikleri ifade edildi.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri