Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçağı kaçıran yolcu rezalet çıkardı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yabancı bir yolcu uçağını kaçırınca biletsiz bir şekilde başka uçağa binmek isteyince görevliyle itiş kakış yaşandı. İstanbul-Stutgart uçağına binmek üzere Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’a gelen,Fas vatandaşı olduğu..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yabancı bir yolcu uçağını kaçırınca biletsiz bir şekilde başka uçağa binmek isteyince görevliyle itiş kakış yaşandı.

İstanbul-Stutgart uçağına binmek üzere Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’a gelen,Fas vatandaşı olduğu öğrenilen yolcu uçağa binmekte gecikince uçak yolcuyu almadan havalanmak üzere piste doğru hareket etti.Bunun üzerine saldırganlaşan yolcu bulunduğu kapıdan ayrılarak başka bir biniş kapısında bekleyen İstanbul-Hamburg uçağına binmeye çalıştı.O esnada uçak dış görevlilerinden bir personelin engellemesi üzerine Faslı yolcu,çalışana yumruk attı.Olay yerine gelen polis saldırganı gözaltına aldı.

Atatürk Havalimanı Emniyetine götürülen yolcu hakkında yasal işlem yapıldı.

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri