Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

UÇAĞI DİNİ İNANÇLARI İÇİN KAÇIRDI

Meksika’da ,Carcun’dan kaçırdığı uçağı başkent Meksico’ya indiren hava korsanının sorgusunda uçağı dini inancı için kaçırdığını ifade etti.   Uçağın kaçırılması olayı ile ilgili  açıklamalarda bulunan polis yetkilileri,uçağı kaçıranın 44 yaşında Bolivyalı..

Kategori: Havacılık haberleri

Meksika’da ,Carcun’dan kaçırdığı uçağı başkent Meksico’ya indiren hava korsanının sorgusunda uçağı dini inancı için kaçırdığını ifade etti.

  Uçağın kaçırılması olayı ile ilgili  açıklamalarda bulunan polis yetkilileri,uçağı kaçıranın 44 yaşında Bolivyalı Jose Mar Flores olduğunu,uçağı 09.09.2009 tarihinin şeytani simge olarak kabul edilen 666 rakamının ters yazılmış haline benzediği için kaçırdığını söylediği ifade edildi.

Uçaktan eylem sonrası 5 kişinin elleri kelepçeli olarak gözaltına alınmasının nedeni sorusu üzerine,uçakta eylemin yapanın bir kişi olduğunu ancak uçağa operasyon yapan timin diğer 4 kişinin eylemle bağlantılı olabileceği şüphesiyle tedbir amaçlı gözaltına alındığı ifade edildi.

Bilindiği üzere Meksika’da 09.09.2009 tarihinde bomba tehditiyle uçağı bir kişi kaçırmış,meksika semalarında 7 tur attırdıktan sonra başkent Meksico’ya uçak inmişti.Uçakta 104 yolcu bulunuyordu.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri