Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

UÇAĞI DİNİ İNANÇLARI İÇİN KAÇIRDI

Meksika’da ,Carcun’dan kaçırdığı uçağı başkent Meksico’ya indiren hava korsanının sorgusunda uçağı dini inancı için kaçırdığını ifade etti.   Uçağın kaçırılması olayı ile ilgili  açıklamalarda bulunan polis yetkilileri,uçağı kaçıranın 44 yaşında Bolivyalı..

Kategori: Havacılık haberleri

Meksika’da ,Carcun’dan kaçırdığı uçağı başkent Meksico’ya indiren hava korsanının sorgusunda uçağı dini inancı için kaçırdığını ifade etti.

  Uçağın kaçırılması olayı ile ilgili  açıklamalarda bulunan polis yetkilileri,uçağı kaçıranın 44 yaşında Bolivyalı Jose Mar Flores olduğunu,uçağı 09.09.2009 tarihinin şeytani simge olarak kabul edilen 666 rakamının ters yazılmış haline benzediği için kaçırdığını söylediği ifade edildi.

Uçaktan eylem sonrası 5 kişinin elleri kelepçeli olarak gözaltına alınmasının nedeni sorusu üzerine,uçakta eylemin yapanın bir kişi olduğunu ancak uçağa operasyon yapan timin diğer 4 kişinin eylemle bağlantılı olabileceği şüphesiyle tedbir amaçlı gözaltına alındığı ifade edildi.

Bilindiği üzere Meksika’da 09.09.2009 tarihinde bomba tehditiyle uçağı bir kişi kaçırmış,meksika semalarında 7 tur attırdıktan sonra başkent Meksico’ya uçak inmişti.Uçakta 104 yolcu bulunuyordu.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri