Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçağa twitter’dan bomba ihbarı yapıldı

Twitter’dan yapılan bomba ihbarı nedeniyle havalimanında olağanüstü güvenlik önlemleri alınıyor. ABD’nin en büyük kentlerinden Portland’dan havalanan Delta Airlines’a ait 1156 sefer sayılı uçağı ile Southwest Airlines’a ait 2462 sefer sayılı..

Kategori: Havacılık haberleri

Twitter’dan yapılan bomba ihbarı nedeniyle havalimanında olağanüstü güvenlik önlemleri alınıyor.

ABD’nin en büyük kentlerinden Portland’dan havalanan Delta Airlines’a ait 1156 sefer sayılı uçağı ile Southwest Airlines’a ait 2462 sefer sayılı yolcu uçaklarına twitter’dan yapılan bomba ihbarı nedeniyle uçaklar için kırmızı alarm verildi.Uçaklar için havalimanından savaş uçakları havalanırken uçakların iniş yapacağı Atlanta Havalimanı’nda güvenlik önlemleri en üst seviye olan kırmızıya yükseltildi.Uçakların iniş yapacağı pist bir süreliğine kapatıldı.Bahse konu  uçakların havalimanına sorunsuz şekilde inmesi sonrasında uçaktan tahliye edilen yolcular hemen soruşturma için polis tarafından belli bir bölgede tutulmaya başlandı.

Gelen bilgilere göre pistte boş bir bölgeye çekilen her iki uçakta da aramalar sonucunda herhangi bir bomba izine rastlanmadı.

İşte uçakların pistte aranma anları

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri