Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçağa sık binenlerde “Kısırlık” tehlikesi var

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Seval Taşdemir,uçağa sık binen kişilerde kısırlık sorununun görülme riskinin fazla olduğunu açıkladı. İstanbul’da özel bir klinikte görev yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Seval..

Kategori: Havacılık haberleri

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Seval Taşdemir,uçağa sık binen kişilerde kısırlık sorununun görülme riskinin fazla olduğunu açıkladı.

İstanbul’da özel bir klinikte görev yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Seval Taşdemir,kısırlık problemi ile ilgili yaptığı açıklamalarda,kısırlığa etki eden birçok durumun söz konusu olduğunu,bu etkenler arasında alkol,sigara gibi birçok zararlı alışkanlıkları sıraladı.Bu zararlı alışkanlıkların yanısıra  halk arasında fazla bilinmemesine rağmen uçak seyahatinin de kısırlığa neden olduğunu açıkladı.Özellikle havacılık sektöründe hizmet veren şirketlerde görev yapan bayan hosteslerin maruz kaldığı atmosferik radyasyonun,yumurtlama düzensizlikleri ve gebe kalma konusunda  probleme neden olduğunu,erkek personel ve sık uçak seyahati yapanların ise sperm sayısında azalmasına neden olur,dedi.

Bilindiği üzere ülkemizde kabin ekibi personelleri uçuş sıklığından dolayı günün birçoğunu gökyüzünde geçiriyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri