Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Turkuaz Havayolları Çabuk Pes Etti

Turkuaz Havayolları çabuk pes etti.Büyük atak yaparak havacılık sektörüne giren Turkuaz Havayolları son günlerde meydana gelen olaylarla tabiri caizse pes etti.Tüm çalışanlar işten çıkarıldı.Ardından şirketin Florya’da bulunan genel müdürlüğü icra..

Kategori: Havacılık haberleri

Turkuaz Havayolları çabuk pes etti.Büyük atak yaparak havacılık sektörüne giren Turkuaz Havayolları son günlerde meydana gelen olaylarla tabiri caizse pes etti.Tüm çalışanlar işten çıkarıldı.Ardından şirketin Florya’da bulunan genel müdürlüğü icra ile sarsıldı ve tamamen kapatıldı.

Kasım ayında iki uçak daha kiralayarak charter uçuşlara başlayan uçak tam sayfa ilanlarla Türkiye!nin her yerine 55 TL’den uçak bileti satılacağını duyurmuştu.Ancak işler yolunda gitmedi ve seferlerin uçak yetersizliğinden dolayı aksaması daha sonradan iptal olması sonun başlangıcı oldu.Sivil Genel Müdürlüğü önce iç hat faaliyetlerini durdurdu.Daha sonra charter uçuşları da durdurulan Hüseyin Aydoğdu’nun sahip olduğu Turkuaz Havayolları’na icralar peşpeşe gelmeye başladı.Şirket çalışanlarının birikmiş alacaklarını almak için mahkemeye gittikleri öğrenildi.Çalışanların paraların şirketin sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne yatırdıkları banka teminatı ile ödeme planlarının olduğu ifade ediliyor.

Turkuaz Havayolları şirketinin kurucusu ve patronu Hidayet Aydoğdu iç hat Ankara iç hat pazarının yüzde 50 pazar payını hedeflediklerini ifade etmişti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri