Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

TÜRKİYE İLE SURİYE ARASI ARTIK VİZE YOK

Türkiye ile Suriye arasında dostluk rüzgarları esmeye devam ediyor.Türkiye ile Suriye karar alarak iki ülke arası vize uygulamasının kaldırıldığı açıklandı. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu “komşuluk ilişkilerimiz neticesinde bundan böyle Suriye..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye ile Suriye arasında dostluk rüzgarları esmeye devam ediyor.Türkiye ile Suriye karar alarak iki ülke arası vize uygulamasının kaldırıldığı açıklandı.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu “komşuluk ilişkilerimiz neticesinde bundan böyle Suriye ve ülkemiz arasında vize uygulamasının kaldırıldığı,bu uygulamanın diğer komşu devletlere emsal oluşturması gerektiğini “ifade etti.

Bu uygulamanın özellikle Doğuda bulunan vatandaşlarımızın akrabalarını görmeleri açısından büyük önem arzettiği ifade ediliyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri