Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Türk Yıldızları’ndan Vatandaşa Güzel Cevap!

Dünya’nın sayılı gösteri uçuş takımlarından yüz akımız olan Türk Yıldızları’nı şikayet eden vatandaşa cevap gecikmedi. Sekiz süpersonik savaş uçağı ile gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları Konya’da gerçekleştirecekleri gösteri..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünya’nın sayılı gösteri uçuş takımlarından yüz akımız olan Türk Yıldızları’nı şikayet eden vatandaşa cevap gecikmedi.

Sekiz süpersonik savaş uçağı ile gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları Konya’da gerçekleştirecekleri gösteri uçuşu için yaptıkları deneme uçuşları sırasında bir kadının sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu şikayette yer alan “20 dakikadır gürültü yapıyorlar” ifadesi sonrası Türk Yıldızları şikayete hitaben “20 dakikadır gürültü yapıyorlar diye bizi şikayet eden hanımefendi;Çocuğunuzu bu topraklarda güvenle uyutabilin diye gürültü yapıyoruz” mesajını yayınlayarak,sosyal ortamda büyük ses getirdi.

Türk Yıldızları,24 Ağustos 2001 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yaptıkları gösteriyi 1 000 000 kişi izlemiş ve bu alanda rekorun sahibi olmuştu.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri