Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Türk hostes japonların gönlünü fethetti

Osaka-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında rahatsızlanan japon yolcuya ilk müdahaleyi yapan THY hostesi Burcu Kırmacı Japonya’da günün konusu oldu. Türk Hava Yolları’nın Osaka-İstanbul seferi sırasında rahatsızlanan japon yolcu..

Kategori: Havacılık haberleri

burcu kirmaciOsaka-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında rahatsızlanan japon yolcuya ilk müdahaleyi yapan THY hostesi Burcu Kırmacı Japonya’da günün konusu oldu.

Türk Hava Yolları’nın Osaka-İstanbul seferi sırasında rahatsızlanan japon yolcu dengesini kaybederek yere düştü ve yüzünü çöp troleyine çarptı.Çarpma nedeniyle gözünün hemen altında oluşan derin kesik nedeniyle ilk müdahaleyi kabin memuru Burcu Kırmacı yaptı.Uçakta yapılan anons ile doktor arandı ancak seyahat eden doktor bulunamadı.Japoncadan başka dil bilmeyen yolcuyla birebir ilgilenen kabin memuru seyahat boyunca  yolcuya eşlik etti.Uçağın Atatürk Havalimanı’na inişi sonrasında da yolcunun yanından ayrılmayarak yolcu ile beraber hastaneye kadar eşlik etti.Önce hastanede için doktor bulup daha sonra tekrar yolcunun havalimanına dönüşünü sağlayan Burcu Kırmacı büyük takdir topladı.

Türk Hava Yolları’nın kabin memurunu ödüllendirmesi bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri