Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Türk hostes japonların gönlünü fethetti

Osaka-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında rahatsızlanan japon yolcuya ilk müdahaleyi yapan THY hostesi Burcu Kırmacı Japonya’da günün konusu oldu. Türk Hava Yolları’nın Osaka-İstanbul seferi sırasında rahatsızlanan japon yolcu..

Kategori: Havacılık haberleri

burcu kirmaciOsaka-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında rahatsızlanan japon yolcuya ilk müdahaleyi yapan THY hostesi Burcu Kırmacı Japonya’da günün konusu oldu.

Türk Hava Yolları’nın Osaka-İstanbul seferi sırasında rahatsızlanan japon yolcu dengesini kaybederek yere düştü ve yüzünü çöp troleyine çarptı.Çarpma nedeniyle gözünün hemen altında oluşan derin kesik nedeniyle ilk müdahaleyi kabin memuru Burcu Kırmacı yaptı.Uçakta yapılan anons ile doktor arandı ancak seyahat eden doktor bulunamadı.Japoncadan başka dil bilmeyen yolcuyla birebir ilgilenen kabin memuru seyahat boyunca  yolcuya eşlik etti.Uçağın Atatürk Havalimanı’na inişi sonrasında da yolcunun yanından ayrılmayarak yolcu ile beraber hastaneye kadar eşlik etti.Önce hastanede için doktor bulup daha sonra tekrar yolcunun havalimanına dönüşünü sağlayan Burcu Kırmacı büyük takdir topladı.

Türk Hava Yolları’nın kabin memurunu ödüllendirmesi bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri