Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

TÜRK HAVA YOLLARI’NDA TÜM TÜRKİYE HER ŞEY DAHİL 79 TL

  Türk Hava Yolları “Tüm Türkiye’ye Her şey Dahil 79 TL ” sloganı ile son günlerdeki uçak bileti kampanyasında geri kalmadı ve THY kalitesinde uçak biletlerini tüm Türkiye’ye 79 TL’den..

Kategori: Havacılık haberleri

  Türk Hava Yolları “Tüm Türkiye’ye Her şey Dahil 79 TL ” sloganı ile son günlerdeki uçak bileti kampanyasında geri kalmadı ve THY kalitesinde uçak biletlerini tüm Türkiye’ye 79 TL’den satışa sundu.

Türk Hava Yolları internet sitesinden yapılan açıklamada,bu kampanyadan faydalanabilmek için uçuş tarihlerinin 7 Aralık 2010 ile 27 Mart 2010 arasında olması gerekiyor.Uçak biletini satın alma tarihleri olarak da 25 Kasım ile 27 Mart tarihleri olarak belirlenmiştir.Ayrıca;

  • Van,Mardin,Batman,Diyarbakır,Hatay,Kars illerine sefer yapacak yolcuların bu kampanyadan faydalanabilmesi için uçuş tarihinden 21 gün önce uçak biletinin rezervasyonunu yaptırmaları  gerekmektedir.
  • Diğer havaalanlarına yolculuk edecekler ise uçak biletini 14 gün önceden uçak biletinin rezervasyonunu yaptırmaları gerekmektedir.
  • Rezervasyonlu uçak bileti 24 saat içinde bilet kesimi yapılmalıdır.
  • Bu kamapanya dahilindeki uçak biletlerinin iadesi yapılmamaktadır.
  • Ercan ve Hopa yolcuları bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • Bu kampanya sadece iç hatlarda geçerlidir.

*İnternet sitesinden alınacak biletlerin maliyeti 74 TL’dir.Türk Hava Yolları internet sitesine BURADAKİ yazımızdan  ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri