Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Türk Hava Yolları’nda Çalışmanın 10 Önemli Ayrıcalığı

Türk Hava Yolları’nda çalışma koşullarının diğer havayolu çalışma koşullarına nazaran daha iyi olduğunu bilmeyen yoktur.Bu farkı Türk Hava Yolları da 10 başlık altında toplamış. İşte Türk Hava Yolları Çalışanlarının 10 farklı ayrıcalığı;..

Kategori: Havacılık haberleri, manşet haberler

thy kariyer

Türk Hava Yolları’nda çalışma koşullarının diğer havayolu çalışma koşullarına nazaran daha iyi olduğunu bilmeyen yoktur.Bu farkı Türk Hava Yolları da 10 başlık altında toplamış.

İşte Türk Hava Yolları Çalışanlarının 10 farklı ayrıcalığı;

THY milli havayolumuzdur.
Türkiye’nin milli havayolu olan Türk Hava Yolları, bayrağımızı dünyanın dört bir yanına taşımanın gururunu yaşatmaktadır.

Avrupa’nın En İyi Havayolu şirketidir.
“Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödülünü 5. kez üst üste kazanmanın gururunu yaşayan Türk Hava Yolları’nın bu başarısının arkasında mesleğine tutkuyla bağlı olan çalışanları yer almaktadır.

Eşsiz bir kariyer sunuyor
Türk Hava Yolları, “Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Aday Adayı” istihdamıyla hem havacılık sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlar hem de üniversite mezunu adaylar için eşsiz bir kariyer fırsatı sunarak gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Modern ve genç bir filoya sahiptir
Dünyanın en modern ve yaş ortalaması en düşük filolarından birine sahip olan Türk Hava Yolları, pilotlarına yeni nesil uçaklarda görev yapma imkânı sunar.

 

Çalışma ortamı farkı
Türk Hava Yolları; tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunar.

Sektörün üzerinde maaş ortalaması
Türk Hava Yolları, çalışanlarına sağlamış olduğu sosyal olanakların yanı sıra, tüm bireylerine sektör ortalamasının üzerinde maaş imkânı sunar.

Sosyal imkanlar
Türk Hava Yolları çalışanlarına, geniş bir bölgeye yayılmış servis ağı, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları gibi önemli sosyal olanaklar sağlar.

İndirimli bilet ve otel
Türk Hava Yolları çalışanları, ücretsiz ve indirimli yurt içi/yurt dışı bilet, vize kolaylığı, tüm dünyadaki anlaşmalı otellerde indirimli olarak konaklama olanaklarına sahiptir.

Sözleşme tipi
Türk Hava Yolları’nda çalışan tüm pilotlar, tam zamanlı olarak istihdam edilir; yaş sınırını aşmadıkları ve uçuş yapmalarını engelleyecek bir durum olmadığı sürece çalışmaya devam edebilirler.

Cazibe merkezi istanbul
Çeşitli kültürleri bir arada barındıran ve her türlü yaşam tarzına ev sahipliği yapan İstanbul, aynı zamanda coğrafi konumu sayesinde dünyanın birçok ülkesine 3 saatten daha az bir mesafede yer almaktadır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri