Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

TÜRK HAVA YOLLARI ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

  Türk Hava Yolları,24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle öğretmenlerimize  24 Kasım ile 28 Kasım arasındaki seferlere alacakları uçak biletlerinde %25 indirim yapılacağını duyurdu. ” Uçmayı senden öğrendik,senin  için uçuyoruz”  sloganıyla..

Kategori: Havacılık haberleri

  Türk Hava Yolları,24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle öğretmenlerimize  24 Kasım ile 28 Kasım arasındaki seferlere alacakları uçak biletlerinde %25 indirim yapılacağını duyurdu.

” Uçmayı senden öğrendik,senin  için uçuyoruz”  sloganıyla düzenlenen kampanyanın ayrıntıları Türk Hava Yolları internet sitesinde yayınlandı.Yayınlanan ilanda “Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları ( THY ),başarılarını her zamanki gibi yolcularıyla paylaşarak,sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi ihmal etmiyor.Çocuklarımızı,gençlerimizi büyük bir özveriyle yetiştiren ve büyük emekler harcıyan öğretmenlerimiz satış ofislerinden uçak biletlerini satın alırken öğretmenlik veya emekli öğretmen kimliklerini göstermeleri halinde %25 indiriminden yararlanabilecekleri ifade edildi”

*Özel indirim kapsamındaki ücretler ile grup,promosyon,protokol,corporate ve IT ücretler kampanyaya dahil değildir.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri