Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Türk Hava Yolları Euroleague Amblemi

Dünya basketbolunda Avrupa çapında en büyük organizasyonlarından olan Euroleague’e bildiğiniz üzere ülkemizin markası Türk Hava Yolları sponsor olmuş ve bu hamlesiyle büyük ses getirmişti.Türk Hava Yolları,Euroleague karşılaşmalarında kullanacağı amblemi basın..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünya basketbolunda Avrupa çapında en büyük organizasyonlarından olan Euroleague’e bildiğiniz üzere ülkemizin markası Türk Hava Yolları sponsor olmuş ve bu hamlesiyle büyük ses getirmişti.Türk Hava Yolları,Euroleague karşılaşmalarında kullanacağı amblemi basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.

Thy sitesinden şu duyuruyu yaptı:

“Türk Hava Yolları’nın Avrupa Basketbol Ligi (Euroleague – Eurolig) için sponsor olması dolayısıyla oluşturulan yeni logonun tanıtımı İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen bir törenle tanıtıldı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, törende yaptığıkonuşmada, Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu olarak Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Eurolig’in ana sponsoru olmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını ve bundan gurur duyduklarını söyledi.

Eurolig’in yeni logosu, bu ligin mevcut logosunun başına “Turkish Airlines “ eklenerek her iki logonun birleşimini oluşturuldu. Yeni logo her iki kurumun grafik özelliklerini birleştiriyor ve değerlerini Avrupa’daki basketbol seyircilerine tanıtmayı amaçlıyor. Türk Hava Yolları’nın en büyük pazarı olan ve 70’ten fazla kente uçulan Avrupa’da bu logo ile Türk Hava Yoları’nın marka bilinirliği daha etkili olarak artırılmış olacak.

Yeni Turkish Airlines Euroleague logosu her iki kuruluş arasındaki bütünsel ortaklığın hayata geçirilmesinde atılan ilk adımlardan biri olacak.Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Euroleague Basketball ile 5 yılı opsiyonlu olmak üzere 10 yıllık isim hakkı sponsorluğu için 26 Temmuz 2010 tarihinde anlaşmaya varılmıştı.”

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri