Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Tüm zamanların rekoru kırıldı

Ataturk Havalimanı’nda ramazan bayramının son gününde son zamanların yolcu ve uçak iniş-kalkış sayıları bakımından rekor kırıldı. Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü(DHMİ) tarafından yayınlanan verilere göre Ramazan Bayramının son günü olan..

Kategori: Havacılık haberleri

Ataturk Havalimanı’nda ramazan bayramının son gününde son zamanların yolcu ve uçak iniş-kalkış sayıları bakımından rekor kırıldı.

Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü(DHMİ) tarafından yayınlanan verilere göre Ramazan Bayramının son günü olan 10 Ağustos’un gece yarından 11  Ağustos’un ilk satlerine kadar havalimanından 1245 uçak ve 145 bin yolcu İstanbul Atatürk Havalimanını kullanarak rekor sayıya ulaşıldı.

Bilindiği üzere hava yolu şirketleri bayram nedeniyle oluşan yoğun talebi karşılayabilmek için ek uçak seferleri koymuştu.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri