Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Topçu Açıkladı “En Az 100 Uçak Alacağız”

Ülkemizin en geniş filosuna sahip havayolu şirketi konumundaki Türk Hava Yolları son yılların en yüksek rakamlı uçak siparişini vermeye hazırlanıyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu tarafından yapılan açıklamada yılın..

Kategori: Havacılık haberleri

Ülkemizin en geniş filosuna sahip havayolu şirketi konumundaki Türk Hava Yolları son yılların en yüksek rakamlı uçak siparişini vermeye hazırlanıyor.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu tarafından yapılan açıklamada yılın ilk çeyreğinde en az 100 adet uçağın siparişinin verileceğini açıkladı.Bu yapılan yatırımla dünyanın en önemli uçak filosuna sahip olarak ülkemizi uluslararası havacılık arenasında en iyi şekilde temsil etmek olduğu ifade eden Topçu hedefin 2023 yılında uçak sayısını en az 350 seviyesine getirmek olduğunu,kaydetti.

THY’nin şu anda filosunda 204 uçak bulunuyor.(24.01.2012 tarihi itibariyle)

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri