Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY’ye Şanlıurfa tepkisi

Türk Hava Yolları’nın Şanlıurfa’da meydana gelen intihar saldırısı sonrası uçak biletlerini 400 TL yapmasının ardından yolcular isyan etti. Öğle saatlerinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen intihar saldırısının ardından şehre gitmek..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın Şanlıurfa’da meydana gelen intihar saldırısı sonrası uçak biletlerini 400 TL yapmasının ardından yolcular isyan etti.

Öğle saatlerinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen intihar saldırısının ardından şehre gitmek üzere Türk Hava Yolları bilet satış ofislerine giden yolcular öğrendikleri fiyat karşısında şok oldu.Türk Hava Yolları’nın fırsatçılık yaptığını iddia eden yolcular normal zamanlarda 180 TL olan Şanlıurfa uçak biletlerinin bir anda 400 TL olmasına isyan etti.

Konu hakkında sosyal medyadan eleştirilere cevap veren THY Basın Müşaviri Dr. Ali Genç “İç hatlar tavan bilet fiyatı 309 TL” şeklinde açıklama yaptı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri