Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’nin Yeni Hostes Kıyafetleri Tartışmalara Neden oldu

Türk Hava Yolları’nın modacı Dilek Hanif’e hazırlatmış olduğu yeni dönem kabin ekibi kıyafetleri tartışmalara neden oldu. Akşam saatlerinde sosyal medyaya sızan görüntülerde,çağın gerisinde kalındığını iddia eden THY çalışanları Twitter ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın modacı Dilek Hanif’e hazırlatmış olduğu yeni dönem kabin ekibi kıyafetleri tartışmalara neden oldu.

Akşam saatlerinde sosyal medyaya sızan görüntülerde,çağın gerisinde kalındığını iddia eden THY çalışanları Twitter ve Facebook aracılığıyla yaptığı yorumlarla,günün en çok konuşulan konusu oldu.”Bu tip kıyafetlerle şeriat geliyor” gibi uç noktada yorumlar yapan sosyal medya kullanıcıları kesinlikle bu kıyafetlerin Türk Hava Yolları’nın vizyonunu yansıtmadığı görüşü üzerinde birleştiler.

Dilek Hanif sabah saatlerinde kendisine ulaşan gazetecilere,kıyafetlerin üzerinde düşünülen 15-20 kıyafetten sadece bir tanesi olduğunu ve bu kıyafetlerin seçiminde son kararın THY tarafından oluşturulan komisyonun olduğunun altını çizdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri