Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Thy’den Uçuran Kampanya

Türk Hava Yolları Avea ile anlaşma imzaladı. Avea Faturanızın her 1 ytl si için 5, her 5 kontor için ise 1 mil kazanarak bedava millerinizle uçmanın keyfini çıkaracaksınız. Türk Hava..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Avea ile anlaşma imzaladı. Avea Faturanızın her 1 ytl si için 5, her 5 kontor için ise 1 mil kazanarak bedava millerinizle uçmanın keyfini çıkaracaksınız.

Türk Hava Yolları ve Avea’nın işbirliği ile Miles&Smiles ve Avea aboneleri konuştukça mil, uçtukçada kontör kazanma şansı yakalayacak. bunun için Yapmanız Gereken tek şey Miles&Smiles kartnızın Olması ve avea hattınızdan THY Avea Mil Programına kayıt olmanız. Sonrasında ister bedava millerinizle uçuşun keyfini çıkartın, isterseniz biriken milleriniz ile bedava konuşmanın keyfini yaşayın.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri