Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’den İngiltere yolcularına VIP hizmeti

Türk Hava Yolları’na İngiltere’nin Manchester şehrinde hizmet veren özel yolcu salonunun kullanımı hakkında açıklama yaptı. Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada “25 Mayıs 2015 tarihinden itibaren TK 1492 Manchester-İstanbul seferlerimiz..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’na İngiltere’nin Manchester şehrinde hizmet veren özel yolcu salonunun kullanımı hakkında açıklama yaptı.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada “25 Mayıs 2015 tarihinden itibaren TK 1492 Manchester-İstanbul seferlerimiz başlamıştır. Anlaşmalı salonumuz Aspire Lounge saat 21.00 itibariyle kapalı olduğundan, bu seferlerimizde seyahat eden Business Class ve özel yolcu salonu hakkı bulunan yolcularımız özel yolcu salonu hizmetinden yararlanamıyor.Özel yolcu salonu hakkı bulunan ve Business Class yolcularımıza check-in kontuarında 15 İngiliz sterlini yolcu makbuzu veriyor ve bu makbuzla gidiş katında bulunan, ürün çeşitliliği zengin ve kalite standartı yüksek Soho Café ve Grain restoranlarından hizmet alabilmelerini sağlıyoruz.”ifadelerine yer verildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri