Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY’den İngiltere yolcularına VIP hizmeti

Türk Hava Yolları’na İngiltere’nin Manchester şehrinde hizmet veren özel yolcu salonunun kullanımı hakkında açıklama yaptı. Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada “25 Mayıs 2015 tarihinden itibaren TK 1492 Manchester-İstanbul seferlerimiz..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’na İngiltere’nin Manchester şehrinde hizmet veren özel yolcu salonunun kullanımı hakkında açıklama yaptı.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada “25 Mayıs 2015 tarihinden itibaren TK 1492 Manchester-İstanbul seferlerimiz başlamıştır. Anlaşmalı salonumuz Aspire Lounge saat 21.00 itibariyle kapalı olduğundan, bu seferlerimizde seyahat eden Business Class ve özel yolcu salonu hakkı bulunan yolcularımız özel yolcu salonu hizmetinden yararlanamıyor.Özel yolcu salonu hakkı bulunan ve Business Class yolcularımıza check-in kontuarında 15 İngiliz sterlini yolcu makbuzu veriyor ve bu makbuzla gidiş katında bulunan, ürün çeşitliliği zengin ve kalite standartı yüksek Soho Café ve Grain restoranlarından hizmet alabilmelerini sağlıyoruz.”ifadelerine yer verildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri