Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’den iki sponsorluk anlaşması daha

Türk Hava Yolları’nın spor kulüplerine vermiş olduğu sponsorluk desteği devam ediyor. Türk Hava Yolları son bir haftadır yapılan görüşmelerin ardından geçtiğimiz yıl Türkiye Basketbol Ligi’nin geçtiğimiz yıl şampiyon olan Pınar..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın spor kulüplerine vermiş olduğu sponsorluk desteği devam ediyor.

Türk Hava Yolları son bir haftadır yapılan görüşmelerin ardından geçtiğimiz yıl Türkiye Basketbol Ligi’nin geçtiğimiz yıl şampiyon olan Pınar Karşıya takımı ve Almanya Bundesliga takımlarından Schalke 04 takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladı.THY,Pınar Karşıya takımını ile imzalamış olduğu sponsorluk anlaşması gereği kulübün yurt içi ve yurt dışında oynayacak olduğu deplasman maçlarında takımın uçak biletlerini karşılayacağı buna karşılık da Pınar Karşıya’nın Türkiye Basketbol Ligi ve Turkish Airlines Euroleague maçlarında formalarında Türk Hava Yolları’nın reklamının yer alacağı öğrenildi.

Türk Hava Yolları’nın ikinci sponsorluk anlaşma haberi de Almanya’dan geldi.Almanya Bundesliga liginin en köklü kulüplerinden Schalke 04 takımı yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde kulübün iç saha maçlarında stadyum reklam panolarında Türk Hava Yolları reklamlarının yer alması konusunda anlaşma sağlandığı,THY’de yapılan anlaşma sonrasında Schalke 04 futbol takımının Avrupa’da yapacak olduğu maçlarda kulübü ücretsiz olarak ulaşımını sağlayacak.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri