Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’den Güldüren Ve Öğreten Reklam-Video İzle

THY son zamanlarda reklam alanında yapmış olduğu atılımlar ile dünya havacılık sektöründe adından sıkça bahsettiriyor.Türk Hava Yolları çekmiş olduğu son reklam filmi ile hem öğretiyor hem de güldürüyor. Manchester United’ın..

Kategori: Havacılık haberleri

THY son zamanlarda reklam alanında yapmış olduğu atılımlar ile dünya havacılık sektöründe adından sıkça bahsettiriyor.Türk Hava Yolları çekmiş olduğu son reklam filmi ile hem öğretiyor hem de güldürüyor.

Manchester United’ın yıldız futbolcuları Darren Fletcher, Wayne Rooney, Nani, Chris Smalling, Rafael ve Fabio Da Silva’nın oynadığı “Uçuş emniyeti” temalı reklam filminde oyuncuların sempatik hareketleri izleyenleri keyiflendiriyor.Haziran 2011 tarihinde gösterime girecek olan reklam filmi tüm dünyada tvlerde gösterilecek.

Reklam filmi hakkında görüşlerini belirten Manchester United’ın yıldız futbolcusu  Wayne Rooney,bu çekilen filmde takım arkadaşları ile çalışmaktan büyük keyif aldığını belitirken reklam filmi ile birlikte THY yolcularının uçuş emniyeti konusunda daha iyi bilinçli yolculuk edeceğini,söyledi.

İşte Manchester United İle THY Ortak Yapımı Reklam Filmi

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri