Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’den Geleceğin Havacılarına Eğitim

Türk Hava Yolları (THY) Batman Bölge Müdürlüğü ve Tüm Havacılar Derneği ile birlikte ortaklaşa düzenlediği programda Tüpraş Orta Okulunda Meslek Tanıtım Programı adı altında geleceğin havacıları olmak isteyen öğrencilere Kabin..

Kategori: Havacılık haberleri, Kabin Memuru

Türk Hava Yolları (THY) Batman Bölge Müdürlüğü ve Tüm Havacılar Derneği ile birlikte ortaklaşa düzenlediği programda Tüpraş Orta Okulunda Meslek Tanıtım Programı adı altında geleceğin havacıları olmak isteyen öğrencilere Kabin Memurluğu mesleğini tanıttı.

Meslek Tanıtım organizasyonuna görev kıyafetleri ile katılan bayan kabin memurları öğrencilerden büyük ilgi gördü. soru cevap şekline devam eden etkinlikte öğrenciler kabin Memurluğu mesleğini yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Etkinlikte konuşan TÜSHAD Tüm Havacılar Derneği yönetim kurulunda bulunan Nazan YALÇINKAYA

Sosyal sorumluluk çerçevesinde yapmış olduğumuz bir çalışmayla ilgili olarak Batman’da yer almaktayız. Buradaki öğrencilere havacılığı sevdirmek, havacılıkla ilgili bilgiler vermek ve gelecek nesillere bunu doğru bir şekilde aktarabilmek adına burada bir çalışma gerçekleştirdik. İki tane havacı arkadaşımız da bize eşlik etti. Çocuklara rol model olabilmek için buradayız. Güzel bir program olduğu inancındayım. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaptığımız programın kız çocuklarının okuması noktasında önemli olacağı kanaatindeyim. Özellikle de üç bayan arkadaş olarak burada yer alıyoruz. İnşallah güzel örnek olmuşuzdur, güzel rol model olmuşuzdur” dedi.

“Çocuklarımıza ışık olmak için geldik”

Türk Hava Yolları kabin memuru Emine Çelik, çocuklara meslekleriyle ilgili faydalı olabilecek bilgiler verdiklerini söyledi. Çelik, “Bizi davet ettikleri için çok şanslıyım ve mutluyum. Öğrencilerimize, geleceğimize biraz yardımcı olabilmek, ışık tutmak ve motive etmek amacıyla buraya geldik. Onlarla sohbet etmek için buradayız. Faydalı olacağını düşündüğümüz kendi tecrübelerimizden bilgiler paylaştık şeklinde açıklamalarda bulundu.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri