Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Thy’de Lale Devrinin Sonu

Türk Hava Yolları,kendini yenilemeye devam ediyor.Bu yenilik arayışları doğrultusunda uçakların gövdesinde bulunan lale figürü kaldırılıyor. Şirketten yapılan açıklamada yeni imaj çalışmalarının sürdüğü ve bu doğrultuda  uçağın gövdesindeki lale figürünün kaldırıldığı..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,kendini yenilemeye devam ediyor.Bu yenilik arayışları doğrultusunda uçakların gövdesinde bulunan lale figürü kaldırılıyor.

Şirketten yapılan açıklamada yeni imaj çalışmalarının sürdüğü ve bu doğrultuda  uçağın gövdesindeki lale figürünün kaldırıldığı ayrıca uçağın kuyruk kısmında da bir takım değişikliğe gidileceği belirtiliyor.Bülent ERKMEN’in hazırladığı logolardan ayrı birde gövde de eskiden sadece “Turkish” yazısı bulunurken yeni tasarımda “Turkish Airlines” yazısı bulunacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri