Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY’de grev başlıyor

Hava-İş sendikası yarından itibaren  Türk Hava Yolları’nda grev kararı alındığını açıkladı. Hava-İş resmi internet sitesinden yapılan duyuruda,günlerdir THY ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını ve özellikle geçtiğimiz yıl grev yaptığı öne..

Kategori: Havacılık haberleri

Hava-İş sendikası yarından itibaren  Türk Hava Yolları’nda grev kararı alındığını açıkladı.

Hava-İş resmi internet sitesinden yapılan duyuruda,günlerdir THY ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını ve özellikle geçtiğimiz yıl grev yaptığı öne sürülen 305 THY çalışanının işe tekrardan başlaması konusunda THY yönetiminin katı tutumu nedeniyle böyle bir karar alındığını kamuoyuna duyurdu.

10 Nisan 2013 tarihinde yapılacak grevin ayrıntıları en yakın zamanda duyurulacak.Greve katılacak personel geçtiğimiz yıl içerisinde işten atılan mesai arkadaşlarının durumuna düşmekten çekindikleri için greve katılım konusunda kararsız oldukları öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri