Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY,Abramovich ile masaya oturdu

Türk Hava Yolları yıllardır sürdürmüş olduğu sponsorluk atağının sonuncusu da büyük ses getirecek. Barcelona ile başlayan Dünya’nın elit takımlar listesinin başlarında yer alan takımlara yönelik imzalanan sponsorluk anlaşmaları ile Dünya..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları yıllardır sürdürmüş olduğu sponsorluk atağının sonuncusu da büyük ses getirecek.

Barcelona ile başlayan Dünya’nın elit takımlar listesinin başlarında yer alan takımlara yönelik imzalanan sponsorluk anlaşmaları ile Dünya kamuoyu tarafından da ilgi ile takip edilen Türk Hava Yolları,teknik direktörlüğünü dünyanın en iyi hocalarından Jose Mourinho’nun yaptığı İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea ile sponsorluk anlaşması imzalayacağı öğrenildi.Dünyanın en zengin kişiler listesinde yer alan Roman Abramovich’in sahip olduğu Chelsea’nin sponsorluğu için önemli bir kaynak ayrıldığı öğrenilirken bu rakamın 25 milyon pound(86 milyon Türk Lirası) civarında olacak.

Türk Hava Yolları ile Chelsea arasında yapılması planlanan sponsorluk anlaşmasının yılbaşında kesinlik kazanması bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri