Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY yeni başlayan kabin memuru ne kadar maaş alıyor ?

Türk Hava Yolları filosunda görev almaya başlayan yeni bir kabin memuru ne kadar maaş alıyor? Ülkemizin en önemli markaları arasında yer alan Türk Hava Yolları,bünyesinde bulundurduğu 8600 kişiden oluşan kabin..

Kategori: Havacılık haberleri, Kabin Memuru

Türk Hava Yolları filosunda görev almaya başlayan yeni bir kabin memuru ne kadar maaş alıyor?

Ülkemizin en önemli markaları arasında yer alan Türk Hava Yolları,bünyesinde bulundurduğu 8600 kişiden oluşan kabin memuru sayısı ile büyük bir iş gücüne sahiptir. İşe başlamadan önce binlerce aday arasından titizlikle seçilen kabin memuru adayları eğitim için Türk Hava Yolları’nın deneyimli eğitmenleri tarafından zorlu bir eğitim sürecinden geçiyor.Kabin memurlarının bu zorlu eğitim sürecince yolcuların konforu,güvenliği ile ilgili konular üzerine dersler görüyor.Yeri gelince kimi zaman itfaiyeci kimi zaman da hemşire gibi görev yapabilme becerisi kazanan hostes adayları kursu başarılı bir şekilde bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev alıyor.

Peki yeni işe başlayan hostes ne kadar ücret alıyor ?

Brüt 4 Bin Türk Lirası maaşla işe başlayan kabin memurları uçuş saatleri ve ikramiyelerle aylık kazancı 5 bin Türk Lirasını buluyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri