Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY uyardı,uçuşlar iptal olabilir!

Türk Hava Yolları,İstanbul’da etkili olması beklenen lodos nedeniyle uçuşların iptal olabileceği konusunda yolcuları,uyardı. THY’nin kurumsal nternet sitesi aracılığıyla yapılan duyuruda; Değerli yolcularımız, Meteoroloji’den yapılan uyarılara göre bu akşam başlaması beklenen..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,İstanbul’da etkili olması beklenen lodos nedeniyle uçuşların iptal olabileceği konusunda yolcuları,uyardı.

THY’nin kurumsal nternet sitesi aracılığıyla yapılan duyuruda;

Değerli yolcularımız,

Meteoroloji’den yapılan uyarılara göre bu akşam başlaması beklenen kuvvetli Lodos Fırtınasının yarın sabah saatlerine kadar İstanbul ve İstanbul Atatürk Havalimanı’nda etkili olması beklenmektedir.

Muhtemel sefer iptal ve tehirlerine sebep olabilecek fırtına sebebiyle yolcularımızın havalimanına gelmeden önce uçuşlarını web sitemizdeki kalkış-varış modülünden ya da 4440849 numaralı çağrı merkezimizden kontrol ederek hareket etmeleri önerilmektedir,İfadeleri kullanıldı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri