Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY uçaklarında artık WC yasak!

Türk Hava Yolları son aylarda gelen bomba ihbarları konusuna önlem olarak yeni bir uygulamayı devreye sokuyor. Son dönemlerde THY uçaklarında bomba ihbarlarının artması sonrasında Türk Hava Yolları yeni bir karara..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları son aylarda gelen bomba ihbarları konusuna önlem olarak yeni bir uygulamayı devreye sokuyor.

Son dönemlerde THY uçaklarında bomba ihbarlarının artması sonrasında Türk Hava Yolları yeni bir karara imza atarak bundan böyle uçağa yolcu alımını sona erene kadar ki süre içerisinde uçak tuvaletleri kapalı olacak.Her mürettebata uçağın belli bölümleri için sorumluluk verilecek ve bu sorumlu oldukları yerlerin temizliği yapıldığı zamanlarda temizlik kabin ekibinin gözetiminde yapılacak.

Günlerdir polis tarafından yapılan araştırmalar neticesinde her hangi bir somut bulguya ratlanılmaması nedeniyle böyle bir karar alındığı öğrenilirken,olası ihbarcının yakalanması durumunda THY’nin kararı gözden geçirmesi bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri