Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Uçak Bulamayınca Seferi İptal Etti

Türk Hava Yolları son bir kaç aydır sis dolayısıyla gerçekleştiremediği Şanlıurfa seferini bu defa uçak bulamadığı için iptal etti. THY’nin sayısı ikiyüzü bulan filosu ile Türkiye’nin en büyük uçak sayısına..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları son bir kaç aydır sis dolayısıyla gerçekleştiremediği Şanlıurfa seferini bu defa uçak bulamadığı için iptal etti.

THY’nin sayısı ikiyüzü bulan filosu ile Türkiye’nin en büyük uçak sayısına sahip olmasına rağmen Urfa seferini uçak bulamaması nedeniyle iptal etmesi şaşkınlık yarattı.01.04.2012 tarihinde 09.40’da İstanbul-Urfa seferini yapması gereken uçağın 180 yolcusu olayı 1 Nisan şakası olduğunu sanarken THY personelinin açıklamalarıyla olayın gerçek olduğu öğrendiler.Biletli 180 yolcu çevre havalimalarına giden uçaklara aktarılırken bazı yolcular ise öğleden sonraki uçağı beklemeyi tercih etti.

THY,İstanbul-Urfa uçak seferini öğleden sonra da 1 saat rötarlı olarak gerçekleştirdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri