Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY uçak biletlerine seçim ayarı

Türk Hava Yolları ve Anadolujet,1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi,ücretsiz bilet değişimi yapacak. Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklama şirket bünyesinde hizmet vermekte olan Anadolujet uçuşlarının da..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları ve Anadolujet,1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi,ücretsiz bilet değişimi yapacak.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklama şirket bünyesinde hizmet vermekte olan Anadolujet uçuşlarının da dahil olduğu 25 Ekim ve 8 Kasım tarihleri arasında satın alınmış uçak biletlerinin uçuş tarihi değişimlerinin ücretsiz yapılabileceğini duyurdu.

İşte o açıklama “25 Ekim-08 Kasım 2015 tarihleri arasında AnadoluJet ve Türk Hava Yolları ile gerçekleşecek olan Türkiye çıkışlı/varışlı uçuşlar için iç ve dış hat bileti olan yolcularımız aşağıdaki olanaklardan faydalanabilirler. Yolcularımızın bu olanaklardan faydalanabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve biletlerini 30 Ağustos 2015 veya daha öncesinde düzenlemiş olmaları gerekiyor. Ayrıca yolcularımız aşağıda belirtilen işlemleri 14 Ekim 2015 (dâhil) tarihine kadar gerçekleştirmeliler.

Yolcularımız, biletleri hangi ücret sınıfında olursa olsun, uçuş tarihlerini ücretsiz olarak değiştirebilecekler. Güzergâh değişiklikleri ise biletin ait olduğu sınıfın ücret koşullarına uygun olarak yapılabilecek.

Yolcularımız, herhangi bir ücret ödemeden ya da ücret kesintisine uğramadan biletlerinin geçerlilik süresini dış hat uçuşlarda 11 Aralık 2015 (dâhil), iç hat uçuşlarda ise 15 Kasım 2015 (dâhil) tarihine kadar uzatabilecekler.
Bu tarihlerden sonrası için biletin geçerlilik süresi yalnızca ücret koşulları doğrultusunda uzatılabilecek.
Biletlerin iptal/iadesi de ücret koşullarına bağlı olarak gerçekleştirilecek.
Biletinizle ilgili tüm değişiklik işlemlerinizi Türk Hava Yolları Satış Ofisleri’nde gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri