Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY uçağının bekleme yaptığı sırada havaalanında bomba patladı

Afganistan’da Kabil Uluslararası Havalimanı güvenlik noktasında bomba patladı.lk gelen bilgilere göre en az 5 kişi hayatını kaybetti. Terör saldırılarının gölgesinde hayatın sürdüğü Afganistan’da bomba yüklü bir araç Kabil Uluslararası Havalimanı..

Kategori: Havacılık haberleri

kabil havaalani

Afganistan’da Kabil Uluslararası Havalimanı güvenlik noktasında bomba patladı.lk gelen bilgilere göre en az 5 kişi hayatını kaybetti.

Terör saldırılarının gölgesinde hayatın sürdüğü Afganistan’da bomba yüklü bir araç Kabil Uluslararası Havalimanı güvenlik kontrol noktasında infilak etti.Bombanın patladığı sırada Türk Hava Yolları’na ait bir yolcu uçağı da apronda park halinde bulunuyordu.THY tarafından henüz bir açıklama yapılmazken Afgan yetkililer havalimanı güvenliğinin sağlandığını açıkladı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri