Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY Uçağının 5,5 Saat Rötarı Üzerine Çıldıran Yolcu-İZLE

5,5 saat rötar yapan THY uçağının içerisinde bekleyen bir yolcunun çıldırdığı anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı. Cumartesi günü Türk Hava Yolları’nın TK1878 sefer sayılı İstanbul-Milano uçağının motor arızası..

Kategori: Havacılık haberleri

5,5 saat rötar yapan THY uçağının içerisinde bekleyen bir yolcunun çıldırdığı anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı.

Cumartesi günü Türk Hava Yolları’nın TK1878 sefer sayılı İstanbul-Milano uçağının motor arızası nedeniyle acil iniş yapması ve sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uzun bir süre uçuşlar iptal edilmiş ve bir çok uçak seferi de rötarlı olarak havalanmıştı.Bu rötar yapan uçaklar içerisindeki Türk Hava Yolları İstanbul-İzmir uçağı 5,5 saatlik  gecikme nedeniyle uçak içerisindeki gergin anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı.THY personelinin kendilerine gerekli açıklamalar yapmaması ve oyalamalarını gerekçe göstererek uçakta kabin ekibiyle tartışmaya giren ismi öğrenilemeyen yolcu uçağı birbirine kattı.

İşte O Gergin Anlar

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri