Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Uçağının 5,5 Saat Rötarı Üzerine Çıldıran Yolcu-İZLE

5,5 saat rötar yapan THY uçağının içerisinde bekleyen bir yolcunun çıldırdığı anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı. Cumartesi günü Türk Hava Yolları’nın TK1878 sefer sayılı İstanbul-Milano uçağının motor arızası..

Kategori: Havacılık haberleri

5,5 saat rötar yapan THY uçağının içerisinde bekleyen bir yolcunun çıldırdığı anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı.

Cumartesi günü Türk Hava Yolları’nın TK1878 sefer sayılı İstanbul-Milano uçağının motor arızası nedeniyle acil iniş yapması ve sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uzun bir süre uçuşlar iptal edilmiş ve bir çok uçak seferi de rötarlı olarak havalanmıştı.Bu rötar yapan uçaklar içerisindeki Türk Hava Yolları İstanbul-İzmir uçağı 5,5 saatlik  gecikme nedeniyle uçak içerisindeki gergin anlar diğer yolcular tarafından kayıt altına alındı.THY personelinin kendilerine gerekli açıklamalar yapmaması ve oyalamalarını gerekçe göstererek uçakta kabin ekibiyle tartışmaya giren ismi öğrenilemeyen yolcu uçağı birbirine kattı.

İşte O Gergin Anlar

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri