Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Uçağında Kavga

Türk Hava Yolları İstanbul-İskenderiye seferini gerçekleştiren uçakta yolcular arasında kavga çıktı. THY’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan İskenderiye uçağı kötü hava şartları nedeniyle İskenderiye’ye inemeyince rotasını Kahire olarak belirledi.Kahire Havalimanı’na  sorunsuz..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları İstanbul-İskenderiye seferini gerçekleştiren uçakta yolcular arasında kavga çıktı.

THY’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan İskenderiye uçağı kötü hava şartları nedeniyle İskenderiye’ye inemeyince rotasını Kahire olarak belirledi.Kahire Havalimanı’na  sorunsuz şekilde inen uçağın park alanına yaklaştığı esnada yolcular arasında tartışma çıktı.Uçak durmadan ayağa kalkan bir yolcuyu uyaran başka bir yolcu arasında çıktığı öğrenilen kavga sonrası uçağın pilotu uçağa polis istedi.Mısır polisinin uçağa gelmesi ile iki yolcu uçaktan indirilerek ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bu talihsiz olaydan sonra uçakta bulunan diğer yolcular İskenderiye’ye kara yoluyla götürüleceği açıklanırken Kahire’de bulunan uçak yolcu almadan geriş döneceği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri