Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY uçağında “İntihar” girişimi

Türk Hava Yolları’nın Tunus-İstanbul uçağında, hap içerek intihar etmek isteyen yolcu nedeniyle uçakta hareketli anlar yaşandı. Tunus-İstanbul seferini yapmak üzere Kartaca Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağında rahatsızlanan bir yolcu kabin..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın Tunus-İstanbul uçağında, hap içerek intihar etmek isteyen yolcu nedeniyle uçakta hareketli anlar yaşandı.

Tunus-İstanbul seferini yapmak üzere Kartaca Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağında rahatsızlanan bir yolcu kabin ekibinden yardım isteyerek sağlık durumunun kötü olduğunu söyledi.Uçakta bulunan diğer yolcular da ismi açıklanmayan ancak Tunus vatandaşı olduğu öğrenilen yolcunun sık sık uçağın tuvaletini kullandığını ve ilaç şişelerinin bulunduğunu söylemesi üzerine yolcunun intihar etmek amacıyla hap içtiği ortaya çıktı.Durumu hemen pilota bildiren kabin ekibi,yolcuya uçakta ilk müdahaleyi yaptı.Pilot durumu hemen Atatürk Havalimanı kontrol kulesine bildirererek uçağın inişi sonrasında uçağa sağlık ekibinin intikal ettirilmesini istedi.Uçağın sorunsuz bir şekilde Atatürk Havalimanı’na inmesi sonrasında intihar  girişiminde bulunan yolcuyu,sağlık ekipleri hemen hastaneye götürmek üzere ambulansa taşıdı.

Tunuslu yolcunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri