Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY uçağı kuş sürüsüne çarptı

İstanbul-Kişinev seferini yapmak üzere havalanan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı kalkışı sırasında kuş sürüsüne çarpması nedeniyle geri döndü. Atatürk Havalimanı’ndan akşam saatlerinde İstanbul-Kişinev seferini yapmak üzere havalanan Türk Hava..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul-Kişinev seferini yapmak üzere havalanan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı kalkışı sırasında kuş sürüsüne çarpması nedeniyle geri döndü.

Atatürk Havalimanı’ndan akşam saatlerinde İstanbul-Kişinev seferini yapmak üzere havalanan Türk Hava Yolları’na ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı kalkışından kısa bir süre sonra kuş sürüsü ile karşılaştı.Kuş sürüsüne çarpmak zorunda kalan pilot hemen durumu Atatürk Havalimanı kontrol kulesine bildirdi ve acil iniş için izin istedi.Kule tarafından verilen iznin ardından sorunsuz bir şekilde inen uçaktan inen yolcular başka bir uçağa bindirilerek,Kişinev’e hareket ettiler.

Türk Hava Yolları Teknik tarafından bakıma alınan uçakta maddi hasar meydana geldiği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri