Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Uçağı İran’a Acil İniş Yaptı

Türk Hava Yolları’na ait İstanbul-Bombay seferini yapan yolcu uçağı,yolculardan birinin hastalanması üzerine İran’a acil iniş yaptı. THY yetkililerinden alınan bilgiye göre,İstanbul-Bombay seferi sırasında ismi açıklanmayan bir yolcunun rahatsızlanması sonrası seyir..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’na ait İstanbul-Bombay seferini yapan yolcu uçağı,yolculardan birinin hastalanması üzerine İran’a acil iniş yaptı.

THY yetkililerinden alınan bilgiye göre,İstanbul-Bombay seferi sırasında ismi açıklanmayan bir yolcunun rahatsızlanması sonrası seyir sırasında en yakın havalimanı olan İran’ın Zahedan Havalimanı’na acil iniş yapıldığı,burada yolcuya yapılan müdahale sonrası yolcunun kendini iyi hissetmesi ve sağlık personellerinin uçabilir şeklinde onay vermesi sonrası uçak,bir saatlik bir rötarla seferini tamamladığı,ifade edildi.

 

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri