Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY Teknisyeni Tuna Beken’in Ölümü

Türk Hava Yolları teknisyeni Tuğrul Tuna Beken’in uçağın kanat kısmının bakımı sırasında sıkışarak hayatını kaybetmesi arkadaşlarını yasa boğdu. Atatürk Havalimanı THY Teknik hangarında yaşanan iş kazasında hayatını kaybeden Tuğrul Tuna..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları teknisyeni Tuğrul Tuna Beken’in uçağın kanat kısmının bakımı sırasında sıkışarak hayatını kaybetmesi arkadaşlarını yasa boğdu.

Atatürk Havalimanı THY Teknik hangarında yaşanan iş kazasında hayatını kaybeden Tuğrul Tuna Bekem sevenlerini üzdü.Cumartesi sabahı THY Teknik  bölümünde THY’nin Boeing 777-300 tipi yolcu uçağının flap bakımlarını yaptığı esnada  uçağın kanat kısmına sıkışması sonrası mesai arkadaşları talihsiz genci hemen sıkıştığı yerden çıkarmış ancak yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.Türk Hava Yolları’da olay Tuğrul Tuna Beken için taziye mesajı yayınlayarak,2011 yılından bu yana hizmet eden mesai arkadaşlarına kayıtsız kalmadı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri