Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Suriye Seferlerini Durduracak

Suriye’de yaşanan iç savaş sonrasında Suriye,kan kaybetmeye devam ediyor.Dış ülkelerin birer birer desteğini çektiği Şam’da Türk Hava Yolları da Suriye’ye uçuşların durdurulacağını açıkladı. Hükümet,Şam Büyükelçisinin ülkeye geri dönmesi sonrasında Suriye..

Kategori: Havacılık haberleri

Suriye’de yaşanan iç savaş sonrasında Suriye,kan kaybetmeye devam ediyor.Dış ülkelerin birer birer desteğini çektiği Şam’da Türk Hava Yolları da Suriye’ye uçuşların durdurulacağını açıkladı.

Hükümet,Şam Büyükelçisinin ülkeye geri dönmesi sonrasında Suriye ile olan tüm bağlantılarını askıya aldı.Türk Hava Yolları da bu karar sonrası Suriye’ye olan tüm uçuşların kapatılacağını kamuoyuna açıkladı.1 Nisan 2012 tarihinden sonraki tarihler için artık bilet satışı yapılmayacağı açıklanırken daha önceki tarihler için alınan uçak biletlerinin gerçerli olacağı ve bu tarihe kadar olan uçuşların yapılacağı ifade edildi.

THY,Suriye’de Şam ve Halep olmak üzere iki noktaya uçuşları bulunuyordu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri