Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Sabiha Gökçen Aktarmalı yolcularını uyardı

Türk Hava Yolları,yeni başladığı Sabiha Gökçen uçuşları ile birlikte İstanbul’u bilmeyen yolcuların aktarmalı uçuşlarda Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı arasında aktarma sorunu yaşaması sonrasında kurumsal internet sitesinden bilgilendirme metni..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,yeni başladığı Sabiha Gökçen uçuşları ile birlikte İstanbul’u bilmeyen yolcuların aktarmalı uçuşlarda Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı arasında aktarma sorunu yaşaması sonrasında kurumsal internet sitesinden bilgilendirme metni yayınladı.İşte THY metni;

“Değerli Yolcularımız,

İstanbul üzerinden aktarmalı gerçekleştireceğiniz uçuşlarınızda tercih edebileceğiniz Sabiha Gökçen Havalimanı , İstanbul Atatürk Havalimanına yaklaşık 75 km (Taksim aktarmalı servis araçları ile yaklaşık 3 saat) mesafede olup, havalimanları arasında henüz direkt ulaşım imkanı bulunmamaktadır. İki havalimanı arasında ulaşım hizmeti başladığında web sitemizden bilgilendirme yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti tarafından vize uygulamasına tabi ülke vatandaşları vizesiz olarak havalimanı değiştiremez. Kapıda vize uygulamasına tabi ülke vatandaşlarının ise varış yaptıkları havalimanında vize alarak diğer havalimanına geçmeleri gerekmektedir. Vizeye tabi olmayan ülke vatandaşları sorunsuz olarak havalimanı değişikliği yapabilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) ile Atatük Havalimanı (IST) arasında bağlantılı uçuş gerçekleştirecek yolcularımızın vize uygulamaları sebebi ile mağduriyet yaşamamaları için gerekli kontrolleri yaparak seyahate başlamaları önemle rica olunur”

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

2 Yorum gonderildi. “THY Sabiha Gökçen Aktarmalı yolcularını uyardı”

  1. Onur TEKYILDIZ dedi ki:

    Bir havalimanından diğerine neden otobüs seferi yapılamıyor, buna da bir açıklama getirse iyi olur.

  2. Onur TEKYILDIZ dedi ki:

    Sabiha Gökçen de Atatürk Havalimanı da deniz kıyısında olan havalimanları. Hiç İstanbul trafiğine girmeksizin, denizyolu ile iki havalimanı arasında bağlantı çok kolaylıkla sağlanabilir, yeter ki istensin.

Kapali

Havacılık Haberleri