Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY personellerinin hesabına 5000 TL yatırılacak

Türk Hava Yolları ve Hava-İş Sendikası arasında imzalanan toplu sözleşme çerçevesinde her THY personelinin hesabına 5000 TL yatırılacak. 25. Dönem Toplu sözleşmenin imzalandığı gün Türk Hava Yolları personellerini sevindirecek bir..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları ve Hava-İş Sendikası arasında imzalanan toplu sözleşme çerçevesinde her THY personelinin hesabına 5000 TL yatırılacak.

25. Dönem Toplu sözleşmenin imzalandığı gün Türk Hava Yolları personellerini sevindirecek bir geldi.Ocak ayından beri süren görüşmelerin ardından Hava-İş ile THY arasında mutabakat sağlandığı haberinin ardından sözleşme ile  detaylar basın ile paylaşıldı.25. Toplu Sözleşme çerçevesinde 2016 yılının ilk altı ayında çalışanların ücretlerine yüzde 7,ikinci altı ayı için 6 zam oranı üzerinde anlaşılırken diğer iki yıl için de yüzde 4 + 4 oranında anlaşıldı.Ayrıca bir kereye mahsus her THY personelinin hesabına 5 bin TL para yatılacak.

Sözleşme detaylarının açıklandığı imza töreninde Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Hava-İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil katıldı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri