Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Periscope yayınına başlıyor

Türk Hava Yolları 10 Haziran çarşamba günü “Periscope” yayınına başlıyor. THY’nin sosyal iletişim adresinden,  Twitter’in Periscope uygulaması ile canlı yayın yapılacağı duyuruldu.10 Haziran çarşamba günü başlayacak olan canlı yayını izleyebilmek için..

Kategori: Havacılık haberleri

thy periscopeTürk Hava Yolları 10 Haziran çarşamba günü “Periscope” yayınına başlıyor.

THY’nin sosyal iletişim adresinden,  Twitter’in Periscope uygulaması ile canlı yayın yapılacağı duyuruldu.10 Haziran çarşamba günü başlayacak olan canlı yayını izleyebilmek için  tek yapmanız gereken Türk Hava Yolları’nın resmi twitter adresi #Turkishairlines’ı takip etmek.

Periscope Nedir?

Micro blog sitesi Twitter’ın geçtiğimiz nisan ayında tanıtmış olduğu “Periscope” isimli uygulama ile twitter kullanıcıları canlı yayın yapma olanağı buluyor.İlk olarak İOS sistemli telefonlarda uygulamaya başlanan periscope sonradan android sistemli cihazlarda da kullanılmaya başlandı.Bir anda tüm platformlarda en çok indirilen uygulamalar arasına giren Periscope ile canlı yayın sırasında direk mesajlaşma imkanını kullanıcılara sunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri