Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY Messi’yi Türkçe Konuşturdu

Türk Hava Yolları son çekmiş olduğu reklam filmiyle tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Son reklam filminde içinde Messi’nin de bulunduğu Barcelona’lı futbolculara Türkçe konuşturdu. Türk Hava Yolları son reklam filminde çalışanlarına..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları son çekmiş olduğu reklam filmiyle tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Son reklam filminde içinde Messi’nin de bulunduğu Barcelona’lı futbolculara Türkçe konuşturdu.

Türk Hava Yolları son reklam filminde çalışanlarına  Xavi Hernandez, Eric Abidal, Sergio Busquets, Javier Mascherano, Pedro Rodriguez, Dani Alves Da Silva, Cesa Fabregas, Andres Iniesta, Gerard Pique, Lionel Messi ile seslendi.Resmi sponsor oldukları FC Barcelona takımının önemli oyuncularının hiç bir ücret almadan kamera karşısına geçtikleri kısa film de futbolcular THY çalışanlarına mesaj yolladı.

Türk Hava Yolları’nın yönetim zirvesi toplantısı öncesinde yayınlanan bu görüntüler çalışanlar tarafından büyük alkış aldı.

İşte Barcelona Takımından Türkçe Kelimeler

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri