Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY, MANCHESTER UNİTED İLE OLD TRAFFORD’DA BİRARAYA GELDİ

  Türk Hava Yolları bilindiği üzere ingiliz futbol devi ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı.Anlaşma çerçevesinde Manchester united ile Old Trafford stadında futbolcular ve yöneticilerle biraraya geldi.   Manchester United oyuncuları, Wayne..

Kategori: Havacılık haberleri

  Türk Hava Yolları bilindiği üzere ingiliz futbol devi ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı.Anlaşma çerçevesinde Manchester united ile Old Trafford stadında futbolcular ve yöneticilerle biraraya geldi.

  Manchester United oyuncuları, Wayne Rooney, Edwin van der Sar, Nani, Ji Sung Park, Darren Fletcher, Kulüp Başkanı David Gill, Takım Direktörü Richard Arnold ile birlikte Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cemal Şanlı, Manchester’da Old Trafford Stadı’nda biraraya geldiler.
  Avrupa’nın 4’üncü en büyük havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, üç buçuk yıllık imzalanan sponsorluk anlaşmasına göre, takım oyuncularını tüm maçlarına, turnuvalara ve eğitim kamplarına taşıyacak ve Old Trafford stadındaki tüm reklam panolarında havayolunun logosu yer alacak.
  David Gill; “Türk Hava Yolları ile yapılan anlaşma, Manchester United için dünyada önemli bir örnek arz etmekte, havayolunu kulübümüzde memnuniyetle karşılıyoruz. Türk Hava Yolları, Manchester’da ve dünyada yolcu sayısını arttırmaya devam ederek büyüyen dinamik bir havayolu şirketi olduğunu kanıtlamıştır.”
  Richard Arnold; “Yaratıcı ve başarıyı amaç edinen bir havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, bizleri oldukça hayran bırakmıştır. Kulübümüzle yapmış olduğu geniş kapsamlı sponsorluk anlaşması ile büyük planları olan bir havayolu şirketi, Türk Hava Yolları ile çalışmak üzere sabırsızlanıyoruz.”
  Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu; “Türk Hava Yolları, dünyanın en saygıdeğer futbol takımlarından birine resmi sponsor olarak layık görülmekten büyük memnuniyet duymaktadır. Bu anlaşmanın Türk Hava Yolları markasına büyük değer katacağı kanaatindeyim. Manchester United gibi her konuda 1. sınıf kalite ile en iyiyi amaçlamaktayız. Türk Hava Yolları, bu sponsorluk anlaşmasına büyük önem vermektedir, dünyanın en önemli futbol kulüplerinden biri ile çalışmaktan büyük heyecan duymaktayız.”
  1933 Senesinde yola çıkan Türk Hava Yolları, bugün dünyada 120 yurtdışı uçuş noktasına sefer düzenlemekte, 25 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, gelecek beş yıl içerisinde daha da büyüyerek 196 uçaklık bir filoya sahip olmayı hedeflemektedir.

THY,yapılan bu sponsorluk anlaşmalarının devamının geleceği ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri