Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY KABİN MEMURU ALIMI SONA ERDİ

THY,kabin memuru alımı Thy’nin  internet sitesindeki ilanın kaldırılması ile sona erdi. Bilindiği üzere 15 Ağustos tarihinde ilana konan Thy kabin memuru alımına dair yazı Thy resmi internet sitesinde kaldığı sürece alımlar..

Kategori: Havacılık haberleri

THY,kabin memuru alımı Thy’nin  internet sitesindeki ilanın kaldırılması ile sona erdi.

Bilindiği üzere 15 Ağustos tarihinde ilana konan Thy kabin memuru alımına dair yazı Thy resmi internet sitesinde kaldığı sürece alımlar devam edecekti.16 Ekim tarihi itibariyle ilan internet sitesinden kaldırılmış olup kabin memuru alımı son bulmuştur.Başvuru yapan adayların aşamalardan geçirilme işlemi hali hazırda devam etmektedir.Bu aşamaların sona ermesiyle birlikte Thy internet sitesinden mülakat sonuçlarının açıklanması beklenmektedir.

Adayların  bilgi alma isteği sebebiyle   Thy santralinin kitlendği ancak  Thy Personel Başkanlığı’ndan alınan bilgilere göre adaylara en yakın zamanda internet sitesi aracılığıyla bir duyuru ile merakların giderileceği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

1 Yorum gonderildi. “THY KABİN MEMURU ALIMI SONA ERDİ”

  1. newcastle dedi ki:

    samsunlu merhaba,

    bu konuda yeterince bilgili oldugunu düşünüyorum.(kabin memurlugu), sakıncası yoksa bi kaç şey sormak istiyorum..

    alım sürecini, aday no ve verilen şifrelerle nereden takip edilmesi gerekiyordu.benim aday numaram falan var ama hangi yolun izlenmesi gerektiğini bilmiyordum ,bizi arayıp bilgilendirecekler diye düşünüyordum,ve alımlar bitti,bu durumda ben hakkımı kaybettim mi? cevaplarmısınız lütfen?

Kapali

Havacılık Haberleri