Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY ile TCDD 2023 için Elele!

Türk Hava Yolları ile TCDD arasında 2023 yılı ortak hedefler doğrultusunda işbirliği antlaşması imzaladılar. Ülkemizin en önemli kuruluşları arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ile Türk Hava Yolları arasında..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları ile TCDD arasında 2023 yılı ortak hedefler doğrultusunda işbirliği antlaşması imzaladılar.

Ülkemizin en önemli kuruluşları arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ile Türk Hava Yolları arasında işbirliği anlaşması imzalandı.İki güzide kurum antlaşma çerçevesinde  yılı hedefleri için ortak hareket etme kararı aldılar.İki kurumun üst düzey yöneticilerinin katıldığı antlaşma töreninde TCDD ve THY’nin son yıllarda ulaşım yönünden alanlarında hızlı bir liderlik konumuna yükseldikleri ve bu işbirliği antlaşmasından kazanan tarafın Türkiye olacağının altını çizdiler.

Protokol kapsamında TCDD personel eğitiminde Türk Hava Yolları’nın aktif görev alacağı ayrıca mil kullanım,özel yolcu salonlarının kullanımı ve bilet satışlarının iki kurum arasında entegre edilmesi yer alıyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri