Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY ile Güney Avrupa gidiş dönüş 89$

Türk Hava Yolları ile Güney Avrupa’ya her şey dahil gidiş dönüş uçak bileti 89$ dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. THY tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde Atina,Bari,Cenova,Malta,Valencia,Nice,Napoli,Selanik ve birçok Avrupa ülkesi 89..

Kategori: uçak bileti kampanya

Türk Hava Yolları ile Güney Avrupa’ya her şey dahil gidiş dönüş uçak bileti 89$ dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

THY tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde Atina,Bari,Cenova,Malta,Valencia,Nice,Napoli,Selanik ve birçok Avrupa ülkesi 89 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.Sadece Türk Hava Yolları resmi web sitesinden satışa sunulan uçak biletlerini tükenmeden almanızı tavsiye ediyoruz.

9 Haziran 2015 tarihine kadar alınacak uçak biletleri ile 1 Ekim 2015 ile 20 Mart 2016 tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri