Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

THY hostesi yaşam mücadelesi veriyor

Nijerya’da sivrisinek ısırması sonucu kapmış olduğu sıtma virüsü nedeniyle hastanede solunum cihazına bağlanan hostes yaşam mücadelesi veriyor. Türk Hava Yolları’nda kabin amiri olarak görev yapan Selda Durmaz,İstanbul-Lagos seferi yapan THY..

Kategori: Havacılık haberleri

Nijerya’da sivrisinek ısırması sonucu kapmış olduğu sıtma virüsü nedeniyle hastanede solunum cihazına bağlanan hostes yaşam mücadelesi veriyor.

Türk Hava Yolları’nda kabin amiri olarak görev yapan Selda Durmaz,İstanbul-Lagos seferi yapan THY uçağında görev yapıyordu.Nijerya’da kendisini sivrisinek ısırdı ve o günü Lagos’ta geçirdi.İstanbul’a dönüşünde özel bir hastanede muayene olan genç hostese grip teşhisi koyuldu.Eve gönderilen Selda Durmaz,evine geldikten bir iki gün sonra birden fenalaştı ve tekrar hastaneye kaldırıldı.Aynı hastaneye kaldırılan  talihsiz kabin amiri yoğun bakıma alındı.Doktorlar tarafından sıtma teşhisi koyulan Selda Durmaz’ın yakınları hastane yetkililerine ilk etapta bu teşhisi koyamamaları nedeniyle büyük tepki gösterdi.

İstanbul Bahçelievler’de bulunan özel bir hastanede yoğun bakımda tutulan Selda Durmaz’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri